O autorze i takie tam…

Od jakie­goś czasu czytam blogi innych. Czytam i czytam, ciągle docho­dzą nowe rzeczy, które chciał­bym czytać, no i dodaję nowe kanały RSS. Zrobi­łem nawet zakładki w Life­rea, żeby się nie mieszało to co subskry­buję. Można zoba­czyć jak to mniej więcej wygląda:

Liferea

Posta­no­wi­łem spró­bo­wać własnych sił w pisa­niu bloga. Zasta­na­wia mnie jedna rzecz: dlaczego nie ma blogów dla począt­ku­ją­cych użyt­kow­ni­ków — takich, którzy dopiero zaczy­nają swoją przy­godę z kompu­te­rem, Linuk­sem, robie­niem stron itp. Tech­blogi są raczej dla zaawan­so­wa­nych progra­mi­stów, którzy dzielą się swoimi „krucz­kami” (nikogo nie „napa­dam” of korz :P ).

Będę z biegiem czasu próbo­wał wypeł­nić tę lukę.

Na począ­tek wypa­dało by wrzu­cić Zrzut Ekranu nr 1 z mojego Ubuntu 6.06 Dapper Drake. Oto on (sorry za bała­gan na pulpi­cie :P )

Screenshot

Mam nadzieję, że serwis hostu­jący zdję­cia „Wrzuta” nie nawali…

Podobne wpisy:

 1. Ktoś próbuje nacią­gać na lewe promo­cje w Heyah
 2. Po prze­no­si­nach na WP 2.5…
 3. 3 krót­kie filmy o tym, jak MS Vista ściąga pomy­sły z Mac OS X
 4. GG WTF HaX Error :-]

2 Comments

 • 2 stycznia 2007 - 08:38 | Permalink

  Co do blogów dla począt­ku­ją­cych… w miarę możli­wo­ści czyli ilości czasu i chęci co nie jest domeną takiego hedo­ni­sty jak ja staram się takowy tworzyć, jak na razie z marnym skut­kiem ale poży­jemy zobaczymy.

 • Pingback: /home/Śpiechu->Blog ma już rok! at /home/Śpiechu->Blog

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <p> <pre lang="" line="" escaped=""> <q cite=""> <strike> <strong>