Flyboys jutro (23.05.2008) w Gazecie Wyborczej

Obrazek pożyczony z www.filmweb.plJutro kolejny film z cyklu "Kino z Gwiazdami" Gazety Wyborczej. Piszę o tym dlatego, że coś cicho w mediach (ja dowiedziałem się z Metra). A powinno być słychać. Flyboys to film z 2006 roku (czyli dosyć nowy), a będzie do naby­cia za 6,99 zł wraz z gazetą. Dla mnie bomba :-)

Z całej kolek­cji Wybor­czej kupi­łem do tej pory tylko „Gwiezdne Wrota”. Zasta­na­wia­łem się nad „Pamię­cią Abso­lutną”, ale z racji tego, że film oglą­da­łem wcze­śniej wielo­krot­nie w TV — dałem sobie spokój.

Do tej pory raczej byli­śmy przy­zwy­cza­jeni do star­szych produk­cji wciska­nych na siłę jako dodatki napę­dza­jące sprze­daż czaso­pism. Czasem docho­dziło nawet do tego, że jeden numer czaso­pi­sma wycho­dził z dwoma filmami, czyli chcąc posia­dać obydwa, zmuszeni byli­śmy do kupna dwóch tych samych nume­rów. Para­noja, prawda?

Podobne wpisy:

 1. Foto­re­la­cja z urlopu (1–17.08.2008)
 2. Polskie napisy do Steal This Film II
 3. Infor­ma­tyczne lektury do poduchy
 4. Śpie­chu liczy zawar­tość alko­holu w drinkach

3 Comments

 • 23 maja 2008 - 23:14 | Permalink

  Zapo­daj K2 or some­thin’ ;>

  Co powiesz na wspólne pifko jak będę na Śląsku ? ^^

 • 24 maja 2008 - 12:12 | Permalink

  Mówisz i masz. Przy­znam, że prze­spa­łem K2 rele­ase candi­date 6 :-)

  A co do piwa, to spoko. Tylko daj znać odpo­wied­nio wcześniej.

 • 24 maja 2008 - 15:50 | Permalink

  Ok. Zapuść se też Grava­tar bo tak to wyglą­dasz strasznie ;)

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <p> <pre lang="" line="" escaped=""> <q cite=""> <strike> <strong>